Home Produkty Eset ESET Mobile Security

Produkty -> Eset -> ESET Mobile Security

ESET Mobile Security

Zabezpiecz swoją telefon

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej komórki, gdy jesteś w ruchu. Zainstaluj ESET Mobile Security, rozwiązanie do zabezpieczania smartfonów wykorzystujące zaawansowaną technologię ochrony proaktywnej. Przygotowany specjalnie z myślą o smartfonach z systemami Windows Mobile i Symbian, program pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć telefon przed zagrożeniami oraz przed kradzieżą danych.

mobile

W oparciu o zaawansowaną technologię inteligentnego skanowania ThreatSense®, ESET Mobile Security zabezpiecza Twoje cenne i poufne dane zarówno przed już znanymi jak i nowymi wirusami. Chronione są wszystkie załączniki e-maili i pliki kopiowane na Twojego smartfona i na nim przechowywane jak również wiadomości tekstowe i multimedialne.

 Antywirus
 Firewall
 Antyspam dla MMS/SMS
 Ochrona Antyzłodziej (Anti-Theft)


Poznaj zaawansowane funkcje ochrony

Antyzłodziej (Anti-Theft) – w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia możesz zdalnie usunąć wszystkie dane – w tym listy kontaktów, wiadomości i dane z kart pamięci. Wystarczy, że wyślesz na telefon prostą komendę w postaci wiadomości SMS.

Autoryzacja karty SIM – Stwórz listę zaufanych kart SIM dla każdego urządzenia. W przypadku wprowadzenia nieautoryzowanej karty SIM automatycznie otrzymasz SMS z powiadomieniem zawierającym numer IMSI i numer telefonu tej karty. Dzięki takim danym będziesz mógł namierzyć złodzieja.

Kwarantanna – Zdecyduj, czy podejrzane pliki mają być od razu usuwane czy też przenoszone do kwarantanny z możliwością ich przywrócenia, gdy uznasz, że jest to fałszywy alarm.

Audyt bezpieczeństwa – Ustal harmonogram regularnej diagnostyki wszystkich kluczowych funkcji telefonu, takich jak:
- zużycie baterii,
- wolna przestrzeń dyskowa,
- aktywne procesy,
- połączenia Bluetooth,
- status podczerwieni,
- widoczność urządzenia.
Możesz w ten sposób wydłużyć żywotność baterii swojego telefonu, kontrolować stan jego pamięci oraz zabezpieczyć się przed próbą ataku poprzez Bluetooth, czy nieautoryzowane połączenie internetowe. Natychmiastowa reakcja zmniejsza ryzyko.

Zabezpieczenie hasłem – Zwiększ poziom zabezpieczenia danych i chroń swoje ustawienia przed modyfikacją.

Zdalne zarządzanie – Wykorzystując ESET Mobile Security w sieci firmowej, możesz zdalnie zarządzać bezpieczeństwem smartfonów dzięki wykorzystaniu ESET Remote Administator. W ten sposób administrator może kontrolować bezpieczeństwo nie tylko komputerów, ale również wszystkich urządzeń przenośnych.
Kasuj swoje dane zdalnie

ESET Mobile Security oferuje zaawansowane narzędzia do ochrony przed potencjalnym niepożądanym wykorzystaniem Twojego urządzenia mobilnego:

Zdalne kasowanie – Gwarantuje całkowite usunięcie wszystkich danych (w tym list kontaktów i zapisanych wiadomości) przechowywanych na Twoim telefonie oraz na wszystkich podłączonych w danym momencie kartach pamięci. Wszystko uruchamiane jest przez jeden SMS.

Autoryzacja karty SIM – Umożliwia użytkownikowi zdefiniowanie dla danego urządzenia listy zaufanych kart SIM. W przypadku wykrycia nieautoryzowanej karty SIM użytkownik jest o tym powiadamiany wiadomością tekstową wysyłaną na wybrany numer.


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.