Home O nas

O nas

Kim jesteśmy?

XPRESS to miejsce, w którym chaos zamykamy w ramy. Jesteśmy specjalistami w kwestiach związanych z obiegiem dokumentów w firmie.

Zdajemy sobie sprawę, iż piętrzące się stosy papierów skutecznie utrudnią pracę Twojego zespołu - dlatego powołaliśmy do życia inicjatywę MAKE IT SIMPLE, w ramach której zapewniamy niezbędne produkty oraz usługi usprawniające prowadzenie biura.

XPRESS to mieszanka wybuchowa. To wyspecjalizowana i zawsze uśmiechnięta kadra pracownicza oraz doświadczeni i uznani partnerzy biznesowi.

Jesteśmy certyfikowanym Premium Partnerem firmy XEROX.

W ramach tej współpracy oferujemy najnowszej generacji czarno-białe oraz pełno-kolorowe cyfrowe kopiarki, drukarki, wielofunkcyjne systemy do kopiowania, drukowania, skanowania, faksowania w sieci, oryginalne materiały eksploatacyjne dedykowane konkretnym typom urządzeń oraz oprogramowanie zarządzające dokumentami firmy.

Jako autoryzowany partner firmy ESET pomożemy chronić sieci komputerowe lub pojedyncze stanowiska pracy w Twojej firmie. W naszej ofercie znajdą się programy antywirusowe najnowszej generacji oraz kompleksowe zabezpieczenie sieci klasy UTM (Unified Threat Management).

Wreszcie, posiadając własny dział IT możemy wyposażyć Twoją firmę w outsourcing usług informatycznych. Korzystając z naszej pomocy oszczędzasz czas i pieniądze – współpracując z XPRESS otrzymujesz cały zespół specjalistów z dziedziny IT zawsze chętnych i gotowych do niesienia pomocy.

XPRESS to także inwestycja w bezpieczeństwo. Związaliśmy się z firmą Kroll Ontrack po to, aby w razie problemów ze sprzętem komputerowym sprawnie i skutecznie odzyskać Twoje cenne dane. W swojej ofercie posiadamy programy Ontrack Easy Recovery i Ontrack Eraser, które są niezbędne w przedsiębiorstwach, w których bezpieczeństwo oraz poufność danych musi stać na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy elastyczni, dlatego formę i warunki współpracy zawsze kroimy na miarę Klienta. W XPRESS codziennie zastanawiamy się, jak udoskonalić nasze produkty i usługi oraz co zrobić, aby uczynić świat mniej skomplikowanym.© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.