Home Usługi Realizacje

Usługi -> Realizacje

Zrealizowane projekty

Poniżej przedstawiamy przykłady zrealizowanych projektów wg. grup tematycznych.

XpressScan faktury system dostępny na urządzeniu wielofunkcyjnym Xerox, który służy do selektywnego rozpoznawania danych z faktur a następnie zapis danych wyjściowych: obraz do pdf a odczytane dane do odpowiedniego formatu np: xml.

HAVAS MEDIA GROUP –  to wiodąca światowa grupa, którą tworzą najlepsi specjaliści marketingu i komunikacji.

XpressScan barcode –  zautomatyzowany proces skanowania dokumentów z rozpoznawaniem kodów kreskowych. Wszystkie operacje wykonasz na urządzeniach Xerox gdzie system potrafi rozpoznać i rozdzielić dokumenty według znacznika (np. kody kreskowe) oraz wyeksportować dane do bazy danych, pliku xml. 

DOZAMEL –  firma specjalizuje się w dziedzinie zarządzania obszarami i usługami przemysłowymi, co jest konsekwencją wykorzystania kapitału wiedzy i doświadczenia znamionującego wcześniejszy profil jego działalności: centrum bhp, Wrocławski Park Przemysłowy.

SAINT GOBAIN – światowy lider na rynkach związanych z budownictwem. Grupa Saint – Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane proponując innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na kluczowe wyzwania naszych czasów: wzrost gospodarczy w krajach wschodzących, oszczędność energii oraz ochrona środowiska.

PEARSON – firma oferujemy kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, takie jak podręczniki do języka angielskiego i niemieckiego, publikacje akademickie, platformy, repozytoria treści dydaktyczno-naukowych, otwarte zasoby edukacyjne, egzaminy językowe oraz szereg międzynarodowych kwalifikacji zawodowych. 

XpressScan Office – system dostępny na urządzeniach wielofunkcyjnych Xerox przez panel dotykowy. System służy do przetwarzania skanowanych dokumentów do formatów: Word, Excel, PowerPoint, PDF/przeszukiwalny, PDF, txt.

CLIFFORD CHANCE –  międzynarodowa kancelaria prawnicza, uznana za jedną z najlepszych w bankowości i finanse, obsłudze rynków kapitałowych, prawie korporacyjnym, rozstrzyganiu sporów, budownictwie oraz prawie upadłościowym.

STAROSTWO POWIATOWE W KŁODZKU – jednostka samorządowa dla powiatu kłodzkiego. 

PGE ELEKTROWNIA TURÓW S.A. –  Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. W skład grupy wchodzi Elektrownia Turów.

XpressScan dla sektora medycznego – system  umożliwia bezpośrednie skanowanie dokumentów z urządzeń Xerox wprost do systemu medycznego klienta. Posiadamy obecnie integrację z systemami medycznymi: mMedica firmy Asseco, KS-SOMED,KS-GLR firmy Kamsoft, Mediqus firmy Gabos. Jest to łatwy i szybki sposób przekształcenia dokumentów do postaci elektronicznej. Cała obsługa wykonywana jest przy pomocy panelu urządzenia, a dokumenty są automatycznie umieszczane we właściwych kartotekach w systemie medycznym.

SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW pw. Aniołów Stróżów w Katowicach 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej 

H-T Centrum Medyczne 

Centrum Zdrowia Medikool Skoczów 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mszanie Dolnej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Zatorze

Fundacja Na Rzecz Profilaktyki i Rehabilitacji Dzieci

Gminny Ośrodek Zdrowia w Buczkowicach

NZOZ Przychodnia Stary Zdrój sp. z o.o.

Centrum Zdrowia Kobiet "Femina" sp z o.o.

CENTRUM MEDYCZNE ESKULAP

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne KASZUBY Spółka z o.o.

CENTRUM MEDYCZNE "ATOL" LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA

… i ponad 100 klientów z sektora medycznego 


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.